Junior projectleider duurzame energie

Tenerga groep is een groeiende speler in duurzame energie, actief in de toepassing van ondiepe geothermie voor de verwarming en koeling (HVAC) van grotere gebouwen. Terra Energy is de studie- en adviespoot binnen Tenerga en bestaat reeds een 15-tal jaar. Als pionier in groene technologieën bieden wij niet alleen een dynamische carrière, maar ook de kans om bij te dragen aan de toekomst van duurzame energie.

Wil jij deel uitmaken van een dynamisch team dat zich inzet voor een groenere toekomst? Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een (m/v):

Junior projectleider

In onze jonge, groeiende onderneming maak jij, samen het jouw collega’s, het verschil. Jij zal rapporteren aan de technisch project manager.

Jouw takenpakket bestaat onder andere uit:

 • Uitvoeren van bodemtests in Vlaanderen. Je doet de nodige voorbereidingen, voert veldtesten uit en maakt uitgebreide analyses en rapportages op.
 • Actief opvolgen van werven van het inplannen van meetings tot het bekijken van boringen en het controleren en bijsturen van technische fiches, ben jij de ogen en oren op het terrein. Je staat in direct contact met de operationele aspecten van onze projecten en speelt een sleutelrol in het succes van de uitvoering.
 • Diepgaande studies en opzoekwerk je voert haalbaarheidsstudies uit en formuleert adviezen voor onze klanten. Je bent de expert die de technische complexiteit van onze projecten begrijpt en vertaalt naar begrijpelijke aanbevelingen.

Gezien de aard van ons kleine team, draag je ook bij aan andere bedrijfsaspecten. Soms betekent dit hands-on werk.  Flexibiliteit en een hands-on mentaliteit zijn dan ook cruciale eigenschappen voor deze rol.

De plaats van tewerkstelling is flexibel, ons kantoor is gelegen in Geel. Naar voorkeur kan je van thuis uit werken, rekening houdend met de verplaatsingen die je zal maken bij werfbezoeken regio Vlaanderen (± 2x/week). Enkele dagen per week zal je je verplaatsen naar ons kantoor in Geel, aantal dagen thuis/kantoorwerk is bespreekbaar.

Jouw profiel:

 • Je beschikt over technische kennis en opleiding, bij voorkeur beschik je over een bachelor of graduaat energietechnologie of elektromechanica.
 • Dynamische, ambitieuze schoolverlaters zijn ook zeker welkom!
 • Je hebt een zeer goede kennis Nederlands en kan daarnaast vlot communiceren in het Engels. Kennis Frans is een pluspunt.
 • Je hebt een dosis gezonde ambitie: na enkele jaren ervaring kan je bij ons doorgroeien naar project manager.
 • Een (basis) kennis van software pakketten ivm HVAC/EPB en CAD zijn mooi meegenomen.
 • Je bent praktisch ingesteld
 • Brico-vaardigheden worden erg gewaardeerd.
 • Ervaring bij een technisch studiebureau voor HVAC, bouw of gelijkwaardig is een pluspunt maar niet noodzakelijk
 • Je bent flexibel ingesteld en staat ervoor open om jouw rol in ons bedrijf breed op te nemen. Je ondersteunt occasioneel jouw collega’s waar nodig.
 • Je bent een vlotte communicator en teamplayer.  Je weet professioneel te communiceren en kan overweg met MS office.
 • Je steekt graag de handen uit de mouwen, met jouw ondernemende ingesteldheid ga je na een grondige opleiding zelfstandig aan de slag.

Aanbod:

Wij bieden jou een job in een groeiende onderneming, in een boeiende en bloeiende sector van duurzame energie. Hiernaast bieden we jou:

 • Voltijds contract onbepaalde duur met competitief salaris
 • Bedrijfswagen met tankkaart
 • Mogelijkheid om door te groeien naar rol van Project Manager
 • Flexibele werkuren en thuiswerk mogelijkheden
 • Je vult zelf jouw dag in, je bezoekt werven over heel Vlaanderen en kan op deze manier makkelijk de files vermijden.
 • 25 vrij te nemen vakantiedagen
 • GSM incl abonnement en laptop
 • Maaltijdcheques (van 8 €) en ecocheques (PC 200 – bedienden)
 • Hospitalistatieverzekering
 • Forfaitaire onkostenvergoeding

Sta jij te popelen om jouw talenten in te zetten voor een groenere toekomst? Solliciteer nu en word deel van ons team bij Terra Energy.  Bezorg ons snel jouw CV en sollicitatiebrief per mail aan hr@terra-energy.be.